Перейти до вмісту

НАША ІСТОРІЯ

24 лютого 2022 року Україна прокинулась від вибухів. Ми також їх бачили та відчували – у Дніпрі та Запоріжжі. Перед цим в команді Gender Stream одночасно планували два проєкти: DniproPride та Relocation. Останній готували у випадку, якщо росія розпочне повномасштабне вторгнення. Більшість з нас хоча і розглядали такий сценарій, проте до кінця не вірили, що це може статися. Зрештою, виїжджаючи з-під обстрілів ми були вимушені залишити свої домівки і евакуюватись у більш безпечні регіони.

Протягом 2022 ми втратили багатьох друзів і рідних. І більшість з нас зробила вибір концентрувались на роботі та допомозі іншим. Ми розпочали невеликою командою з 5 людей. Тоді ще навіть не називали себе командою, проте нас об’єднували спільні цінності і бажання допомагати людям. 

Повномасштабне вторгнення 2022 посилило нерівність в українському суспільстві, а соціально незахищені групи опинилися у ще більш уразливих умовах. Ми зіткнулися з численними викликами, високим рівнем суспільної гомо-, бі- та трансфобії, відсутністю законодавства, яке б захищало нас від шлюбної дискримінації та надавало рівні можливості в роботі, охороні здоров’я, житлі та інших сферах життя. Українська влада досі не має програм дружніх до ЛГБТК+, і в часи вторгнення ця група людей залишається поза увагою органів державної влади.

Ми пережили чимало труднощів за цей рік, доводилось швидко адаптуватись до нових умов, аби мати змогу реагувати на виклики і запити по допомогу.  Зараз частина нас працює на Закарпатті, в Дніпрі, инша – в Братиславі у Словаччині.

Та попри відстань ми продовжуємо триматись разом, бо це наша суперсила.

Актуальні проєкти

Чим займається Gender Stream з 24 лютого 2022 року.

Наші сервіси

Підтримуємо українську ЛҐБТКІ+ спільноту.

Новини

Залишайтеся в курсі подій з Gender Stream.

МИ ЗАВЖДИ НА ЗВ’ЯЗКУ

Маєте ідеї, пропозиції, коментарі?

Напишіть нам або зв’яжіться з нами у будь-який зручний спосіб!