Перейти до вмісту

БИЙСЯ ЯК ДІВЧИНА

Проект “Бийся як дівчина” — не просто соціальна ініціатива, це відповідь на запит суспільства, один із багатьох кроків, що допомагають уникнути випадків побутового насильства».

Проєкт представив п’ятнадцять розважальних і пояснювальних відеороликів, які розвінчують стереотипи щодо жінок і дівчат, навчають аудиторію визначати різні форми насильства і розуміти деякі форми кіберзлочинів, особливо небезпечних для жінок і дівчат.

Так, герої і героїні відео розказують про згоду на секс, сексуальну безпеку під час пандемії COVID-19 і розуміння токсичних відносин.

Серія відео про самооборону, створена в партнерстві з Національною поліцією України, навчає жінок і дівчат діяти у відповідь на напади кривдника і дасть поради щодо безпечного порятунку.

Згідно з даними Інституту демографії та соціальних досліджень, майже мільйон українок щороку потерпають від насильства з боку партнера. І тільки кожна десята жінка наважується повідомляти у відповідні органи про інцидент побутового насильства. У м. Дніпро за добу надходить близько 50 викликів про «Вчинення насильства в сім’ї»). Статистика говорить, що найбільш поширена причина травм у жінок — побиття партнером. Багато з них виправдовують тирана і стверджують, що для такої поведінки були вагомі причини: у наявності прояв «стокгольмського синдрому».