Проект “Бийся як дівчина” — не просто соціальна ініціатива, це відповідь на запит суспільства, один із багатьох кроків, що допомагають уникнути випадків побутового насильства».
Проєкт представив п’ятнадцять розважальних і пояснювальних відеороликів, які розвінчують стереотипи щодо жінок і дівчат, навчають аудиторію визначати різні форми насильства і розуміти деякі форми кіберзлочинів, особливо небезпечних для жінок і дівчат.
Так, герої і героїні відео розказують про згоду на секс, сексуальну безпеку під час пандемії COVID-19 і розуміння токсичних відносин.
Серія відео про самооборону, створена в партнерстві з Національною поліцією України, навчає жінок і дівчат діяти у відповідь на напади кривдника і дасть поради щодо безпечного порятунку.
Згідно з даними Інституту демографії та соціальних досліджень, майже мільйон українок щороку потерпають від насильства з боку партнера. І тільки кожна десята жінка наважується повідомляти у відповідні органи про інцидент побутового насильства. У м. Дніпро за добу надходить близько 50 викликів про «Вчинення насильства в сім’ї»). Статистика говорить, що найбільш поширена причина травм у жінок — побиття партнером. Багато з них виправдовують тирана і стверджують, що для такої поведінки були вагомі причини: у наявності прояв «стокгольмського синдрому».
![](https://genderstream.org/wp-content/uploads/2023/03/IMG_1265-1024x819.jpg)
![](https://genderstream.org/wp-content/uploads/2023/03/D04307D8-FB51-4DBC-AB96-6A822A0586DB-25648-000004031C0F2A72-1024x724.jpg)
![](https://genderstream.org/wp-content/uploads/2023/03/9767BCC4-D620-4427-A517-2EE121FD3077-25648-00000402FC4D0B3C-1024x844.jpg)
![](https://genderstream.org/wp-content/uploads/2023/03/F1D35A69-54A2-44C1-A9DC-2FC423066973-1024x683.jpeg)