Перейти до вмісту

Перезавантаження

Програма “Перезавантаження” — проєкт для ЛГБТКІ+ українців та українок, покликаний дати їм змогу відпочити, зайнятись творчістю та соціальною діяльністю. У рамках програми учасники та учасниці мають можливість до двох місяців проживати у резиденції Gender Stream у Братиславі (Словаччина) та працювати над власним проєктом. 

Програма включає надання можливості для психологічного поновлення через консультації з психологами та safe space, творчої і соціальної самореалізації через розробку та втілення власного проєкту.

Програма “Перезавантаження” стартувала влітку 2023 року. 

Як це працює? 

Охочі подають заявку на участь у програмі через спеціальну форму. Після закінчення реєстрації та відбіркового етапу вони отримують підтвердження участі та можуть релокуватись у резиденцію Gender Stream у Братиславі на термін від кількох тижнів до двох місяців. 

Під час програми учасники та учасниці отримують стипендію на реалізацію власних проєктів, пов’язаних з ЛГБТКІ+. Суворих обмежень немає — формат залишається на розсуд учасників та учасниць. Це можуть бути творчі проєкти — наприклад, створення відеороликів, коміксів, аудіотворів, книг тощо, або соціальні — наприклад, проєкти допомоги ЛГБТКІ+ людям, об’єднання, ком’юніті, чат-боти тощо. 

У фіналі учасники та учасниці зможуть презентувати свої проєкти на інформаційних платформах Gender Stream та отримати інформаційну підтримку від організації. 

Що ще отримують учасни_ці програми?

  • Можливість змінити обстановку, пожити у красивому, комфортному та спокійному європейському місті. 
  • Покращення психоемоційного стану. 
  • Нові знайомства — спілкування з представниками та представницями ЛГБТКІ+, а також командою Gender Stream. 
  • Удосконалення навичок розробки та реалізації проєктів. 
  • Всеосяжну підтримку та турботу. 

Як взяти участь у програмі? 

Реєстрація на програму “Перезавантаження” проходить хвилями. Наразі учасники та учасниці вже відібрані та беруть участь у проєкті. Про старт нового набору ми повідомимо на Instagram сторінці Gender Stream.