Перейти до вмісту

лабораторія досліджень

Лабораторія досліджень Gender Stream – це незалежна лабораторія досліджень та аналітики в напрямку, присвяченому вивченню досвіду ЛҐБТКІ+ в Україні та з України. Робота нашої лабораторії зосереджена на питаннях ґендерної рівності в секторах безпеки, гуманітарній сфері, бізнесі, суспільних процесах і державній політиці та включає аналіз документів, політик, які потребують покращення. Ми також працюємо над розвитком адвокаційних кампаній, спрямованих на просування прав ЛҐБТКІ+ та сприяння розвитку прогресивного законодавства в Україні.

Місія: пошук системних причин соціальних проблем і варіантів їх вирішення.

Завдання:

розробка та впровадження якісних досліджень;

розробка рекомендацій на основі досліджень;

просування прогресивних змін;

захист від дискримінації ЛҐБТКІ+ людей в Україні;

розробка та супровід кампаній з адвокації та просування прав ЛҐБТКІ+;

поширення критичного знання, просування прогресивних змін, навчання і посилення спільноти прихильни_ць цих змін.

ПЕРЕЛІК ДОСЛІДЖЕНЬ

МЕТА: ВИВЧЕННЯ КОНКРЕТНИХ ПРОБЛЕМ І ВИКЛИКІВ, З ЯКИМИ СТИКАЮТЬСЯ ЛГБТІК+ УКРАЇНЦІ ТА УКРАЇНКИ ПІД ЧАС ПЕРЕМІЩЕННЯ. РОЗРОБКА МОЖЛИВИХ РІШЕНЬ ТА НАДАННЯ РЕКОМЕНДАЦІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ТА ЄВРОПЕЙСЬКІЙ СПІЛЬНОТІ.

МЕТА: ФОРМУВАННЯ ГЕНДЕРНОЇ КОМПЕТЕНЦІЇ ПРЕДСТАВНИЦЬ СЛУЖБ ГУНП, УПП ТА ДСНС В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ, ЗАВДЯКИ ПРОВЕДЕННЮ ДЕТАЛЬНОГО МОНІТОРИНГУ, ЩОДО ВИЯВЛЕННЯ ОБМЕЖЕННЯ ЖІНОК ДО КАР’ЄРНОГО ЗРОСТАННЯ В ЦИХ СЛУЖБАХ.

отримати повну версію дослідження

За запитом ми готові поділитися повною версією нашого дослідження. Для цього ви можете заповнити форму або написати нам на пошту:

media@genderstream.org