Перейти до вмісту

Допомога від Gender Stream

Наша організація існує для того, аби ЛГБТКІ+ українки та українці почувалися якомога комфортніше та безпечніше у своїй країні. Задля цього ми не лише співпрацюємо з іншими організаціями, поліцією та адвокатуємо законопроєкти, але й напряму допомагаємо людям, які цього потребують. Деякі послуги ми надаємо на постійній основі, інші – періодично або разово. Слідкуйте за нашими сторінками в соцмережах, аби бути в курсі всіх новин. У цьому ж дописі розповідаємо, з якими запитами до нас можна звернутися просто зараз.

МЕДИЧНА ДОПОМОГА

ЛГБТКІ+ люди з Дніпра та області можуть отримати від нашої організації сертифікат на 2000 грн у клініці «Гарвіс» на консультацію, діагностику, аналізи, лікування чи інші медичні послуги. Для цього просимо заповнити зазначену форму до кінця червня. Використати сертифікат необхідно впродовж цього літа.

ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА

Ми надаємо безкоштовні юридичні консультації. Аби отримати їх, заповніть, будь ласка, форму “Отримати юридичну консультацію”. Ви можете звернутися до нас зокрема у випадках:

  • Дискримінації та нападів через сексуальну орієнтацію та гендерну ідентичність (СОГІ).
  • Підтримки у випадках насильства і переслідувань.
  • Комунікації з державними органами під час транс-переходу.
  • Зміни імені та статі в офіційних документах.

АДВОКАТСЬКИЙ СУПРОВІД У СУДІ

Якщо вам потрібна адвокатська допомога під час судової справи, ми можемо її надати. На нашому рахунку зокрема перемога в суді трансгендерної військової Хелен, коли вперше в історії України вдалося довести, що злочин підпадає під статтю 161 КК України і був скоєний на ґрунті трансфобії. Наразі ж ми займаємося справою Димка, яких атакували разом із їхнім партнером Алексом 7-го квітня у Києві.

ДОПОМОГА З ПЕРЕТИНОМ КОРДОНУ ДЛЯ ТРАНСГЕНДЕРНИХ ЛЮДЕЙ

За посиланням ви знайдете повну інструкцію щодо перетину кордону для трансгендерних людей. Якщо ж ви все ще матимете запитання з цього приводу, можете звернутися до нас задля отримання безкоштовної юридичної допомоги.

ГОРМОНАЛЬНІ ПРЕПАРАТИ

Ми надаємо безкоштовні гормональні препарати для трансгендерних людей в Україні. На жаль, їх кількість обмежена, але ми постійно працюємо над розширенням списку медикаментів. В разі необхідності їх отримання, заповніть відповідну форму і ми надішлемо їх за вказаною вами адресою.

МАПА ДОПОМОГИ

Як би не хотілося, але одна організація ніколи не зможе забезпечити усі різноманітні потреби ЛГБТКІ+ людей в Україні. Та разом ми можемо значно більше! Саме тому ми розробили Мапу допомоги, де зібрали низку організацій в Україні та за кордоном, які можуть допомогти вам із конкретними запитами, як-от житло, продуктові набори, дружні лікарки/і і так далі.