Де ЛГБТКІ+ людям знайти прихисток в Україні та за кордоном? Куди звертатись за юридичними та медичними консультаціями? Де шукати освітні курси та програми? Відповіді на всі ці питання можна знайти на мапі допомоги від Gender Stream.
Сервіс об’єднує українські та закордонні організації, які надають допомогу ЛГБТКІ+ українцям та українкам — загалом близько 20 громадських угруповань в Україні, Польщі, Словаччині, Молдові, Чехії та Німеччині. В оновленій версії мапи можна знайти найближчу до вас організацію на мапі, відфільтрувати їх за послугами та містами або подивитись повний перелік організацій на одній сторінці.
“Ми створили мапу задля того, щоб ЛГБТКІ+ люди могли швидко та просто знайти допомогу за їхніми запитами. Замість того, щоб гортати десятки сторінок та шукати потрібні послуги від різних організацій, можна знайти всю потрібну інформацію в одному місці. Сервіс також допомагає й самим ЛГБТКІ+ організаціям, адже робить їхню роботу більш видимою та зрозумілою для авдиторії”, — розповідає виконавча директорка ГО Gender Stream Ольга Полякова.
Які види допомоги можна знайти на мапі?
Організації, представлені на мапі, надають такі види допомоги та підтримки ЛГБТКІ+ людям:
- Допомога з житлом
- Допомога з працевлаштуванням
- Фінансова допомога
- Гормональна терапія
- Психологічні консультації
- Контакти дружніх лікарів
- Оплата лікування
- Продуктові набори
- Коучинг та освітні курси
- Допомога при блекауті та інші.
Як користуватись мапою?
На інтерактивній мапі зображені “поінти”, які позначають організації, представлені в різних містах. Після натиску на позначку з’являється вікно з посиланням на інформацію про організацію та її офіційні сторінки в мережі.
Також сервіс дозволяє шукати організації за конкретними послугами. Для цього потрібно обрати послугу зі списку та натиснути на відповідну кнопку.
Крім того, для більшої зручності користувачів з останнім оновленням ми додали можливість шукати організації по містах у переліку.
Організації та активіст_ки, які надають допомогу ЛГБТКІ+ українцям та українкам, але ще не представлені на мапі, можуть долучитись до ініціативи за допомогою відповідної кнопки на сторінці сервісу.
Скористатись мапою можна за посиланням. Інформація доступна українською та англійською мовами.