Перейти до вмісту

Gender Stream

Gender Stream – феміністська інклюзивна організація, яка об’єднує українських та міжнародних активістів у професійну команду. Разом ми працюємо задля зміцнення та розвитку ЛГБТКІ+ спільноти, внутрішньої та зовнішньої безпеки та реалізації рівних прав.

Повномасштабне вторгнення росії в Україну посилило нерівність в українському суспільстві, а соціально незахищені верстви населення опинилися у ще більш вразливих умовах. З 24 лютого 2022 року ми були вимушені релокуватися, переформатувати роботу та приділити основну увагу допомозі і збереженню ЛГБТКІ+ українок/ців. Зараз частина нашої команди працює в Україні на Закарпатті та в Дніпрі, інша – в Словаччині у Братиславі. Попри відстань та усі виклики сьогоднішнього дня, ми продовжуємо діяти й допомагати  ЛГБТКІ+ спільноті, а саме: надаємо можливості відновлення та розвитку, пропонуємо професійні консультації, займаємося соціологічними дослідженнями та адвокацією прав ЛҐБТКІ+ людей.

Окрім основної локації в Дніпрі, організація має представництва в: Ужгороді та Братиславі (Словаччина).

Окрім послуг за основними теґами організація надає: відновлення та реабілітація за проєктом “Перезавантаження”, консультації з різноманітності та інклюзії для державних інституцій та бізнесу.

Веб сайт: https://genderstream.org/

Інстаграм: https://www.instagram.com/gender_stream/

Корисні посилання: https://linktr.ee/gender_stream