Перейти до вмісту

Б.О. “Інша”

БО «Інша» зареєстрована в 2014 році в Херсоні як феміністична ЛГБТ інклюзивна організація.

Мета, з якою була створена організація – солідаризація і консолідація зусиль феміністок і ЛБТК активісток і активістів в боротьбі за рівні права, гендерну рівність та недискримінацію за ознаками статі, гендеру, гендерної ідентичності, сексуальної орієнтації.

Напрямки роботи:

– Захист прав жінок

– Захист прав ЛГБТ

– Сприяння усунення нерівності у всіх її проявах.

За час існування нами успішно були реалізовані більше 30 грантових проектів, спрямованих на захист прав жінок та прав ЛГБТ людей, донорами в яких виступали Український Жіночий Фонд, фонд Генріх Беля, Фонд підтримки малих ініціатив ‘Allies in Action’ Фонд Рози Люксембург, NDI, COC Нідерланди, Посольство Австрії в Україні, Центр Жіночі Перспективи, та інші.

Ми надавали допомогу ЛГБТ людям та жінкам в окупованому Херсоні, зокрема допомогу з придбанням продуктів, ліків, речей першої необхідності, допомогу з виїздом з окупованої території, психологічну допомогу.

Після деокупації продовжуємо гуманітарну діяльність, а також ведемо збір кейсів військових злочинів проти жінок та ЛГБТ людей, документуємо події окупації, здійснюємо культурні та адвокаційні проекти.

Окрім основної локації в Херсоні, організація має представництва в: Київ, Кропівницький.

Окрім послуг за основними теґами організація надає: Періодично маємо змогу надавати гуманітарну та фінансову допомогу. Але саме зараз – ні.

Щодо психотерапії можна звертатись на сторінку Фейсбук: boinsha