Перейти до вмісту

Лінія довіри та підтримки жінок

Мешканки Дніпропетровщини, що відчувають потребу у психологічній та емоційній підтримці під час карантину, можуть звернутися за допомогою до нас за номером – 0-800-505-085. Консультуватимуть кваліфіковані психологині-практики. Допомога надається, насамперед, жінкам з інвалідністю, мамам особливих дітей, ветеранкам, медичкам, поліціянткам, а також жінкам поважного віку – 60+. Всі консультації – безкоштовні.

Телефон довіри та підтримки функціонуватиме, щонайменше, до середини червня. Ми працюємо для вас у будні дні з 14:00 до 18:00.
Робота “гарячої лінія” – проєкта і спрямована на підтримку та вдосконалення психологічного здоров’я під час соціальної ізоляції, викликаної карантином через пандемію Covid-19. Для реалізації проєкту залучено виключно жінок з відповідною професійною кваліфікацією.

Завдяки консультаціям жінки отримують психологічну підтримку, що впливає на їх емоційний стан і рівень мотивації до життя. А переадресація до необхідних служб дасть змогу отримати вірну інформацію/ліки/допомогу.
Важливо зазначити: однією із цілей проекту є підтримка у жінок психологічної стійкості або резільєнтності (психічного ресурсу, який має людина, аби долати життєві негаразди, будувати плани і втілювати їх в життя, налагоджувати і підтримувати відносини, а також адаптуватися до несприятливих змін).

Закликаємо звертатися на лінію довіри та підтримки жінок із найбільш вразливих верств, та надаватимемо допомогу всім, хто її потребуватиме.
Проєкт психологічної підтримки жінок Дніпропетровщини реалізує ГО “Gender Stream” за підтримки Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fund та Дніпропетровська обласна державна адміністрація .