Перейти до вмісту

АКТУАЛЬНІ ПРОЄКТИ

ПРОГРАМА “ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ”

Ми переформатували наш шелтер в Братиславі на резиденцію для ЛҐБТКІ+ українок та українців, які хочуть перевести подих й водночас долучитись до важливої справи. В межах проєкту учасники_ці перебуватимуть в нашій резиденції протягом двох місяців, отримуватимуть стипендію та працюватимуть над власним творчим або ж соціальним проєктом.

ПРИТУЛОК В УЖГОРОДІ

Під час повномасштабного вторгнення ми надаємо ЛҐБТКІ+ людям безпечний притулок в Україні. А разом із тим комплексну допомогу: кошти на продукти харчування, засоби гігієни, психологічні та юридичні консультації.

TRANS*GENDER STREAM

Надаємо адресну допомогу з гормональними препаратами для трансґендерних людей України. Для цього достатньо заповнити ґуґл-форму і подати заявку. Ми постійно працюємо над розширенням переліку препаратів та їх кількості.

КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД

Наші спеціаліст_ки консультують та супроводжують ЛҐБТКІ+ людей та їхніх рідних під час евакуації з регіонів, які перебувають під обстрілами, до Заходу України та країн ЄС. Також ми допомагаємо з оформленням/переоформленням документів трансґендерних людей та тих, хто планує законний перетин кордону.

ДОСЛІДЖЕННЯ

Gender Stream спільно з науковицею Мариною Шевцовою (Університет Любляни, Словенія) проводить дослідження серед людей з ЛГБТІК+ спільноти, які вимушено покинули власні домівки і виїхали за кордон внаслідок повномасштабного вторгнення. Мета дослідження: вивчення конкретних проблем і викликів, з якими стикаються ЛГБТІК+ українці та українки під час переміщення. Та розробка можливих вирішень та надання рекомендацій європейській спільноті.